Dla Ciebie Córeczko <3

Witaj moja Księżniczko. Dziś piszę post specjalnie dla Ciebie! Wiesz, że blog jest dla mnie pamiętnikiem. Póki co nie umiesz jeszcze czytać i pisać, więc chcę zostawić wiadomość dla Ciebie. Mam nadzieję, że jeśli przeczytasz to za kilka lat, porozmawiasz ze mną przy kubku ulubionej herbaty.

Zaczyna się czerwiec-Dzień Dziecka, mimo wszystko nie to sprawia, że jest wyjątkowy. Jutro obchodzisz swoje 4 urodziny. Poważny wiek! Zawsze gdy zbliża się ten dzień nie mogę opanować emocji, przeżywam go tak jak Ty gdy zobaczysz różową sukienkę z masą warstw tiulu na wystawie sklepowej. Ekscytujące prawda?

Gdy cztery lata temu zobaczyłam Twoje małe (jeszcze) niebieskie oczka, nie wiedziałam co mnie czeka, jaka będziesz, czy poradzisz sobie w życiu. Miliony pytań w głowie. I jedno z tych ważniejszych. Czy dam radę?

Jaka jesteś? Uwielbiasz rządzić braćmi. Strojnisia. Wybierająca sukienkę z dna szafy, zostawiając wszystko na podłodze. Gaduła, której czasem nie da się przegadać. Po tych kilku chwilach razem uświadomiłam sobie, że Twój charakter nie pozwoli na porażki. Nigdy się nie nudzisz, a świat stoi dla Ciebie otworem.

Co wieczór gdy już śpisz patrzę na Twoje długie rzęsy i delikatną buzię. Ten widok mnie uspakaja. Szepczę Ci do ucha ,,Kocham Cię”. Pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć, pomogę w każdej sytuacji. Każdy Twój problem postaram się pomóc rozwiązać. Jeśli masz zły dzień przyjdź, przytul się i opowiedz mi o nim. Chciałabym być również przyjaciółką.

Jaka będziesz? tego niestety nie wiem. Pragnę byś była silną i niezależną kobietą realizują swoje plany i marzenia. Porażki i potknięcia dawały motywacji do dalszych działań. Nie pędzić na oślep i zwracać uwagę na potrzeby innych. Bądź przede wszystkim sobą!

W tym pięknym dniu życzę Ci beztroskiej radości, miliona uśmiechów. By każdy dzień był pełen wrażeń i uczył Cię czegoś nowego. Niezapomnianych chwil.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *