Gdy internet staje się rzeczywistością.

13 października, ten dzień będzie jedna z dat którą na pewno zapamiętam i zostanie w moim sercu na zawsze. Dzień gdy ekran telefonu staje się rzeczywistością, a przyjaźń nabiera inny wymiar.

Tego dnia moja doba zaczęła się wyjątkowo wcześnie rano. Już o 6 musiałam być w Zielonej Górze, bo właśnie tam rozpoczynała się moja przygoda z dojazdem do Bydgoszczy. Z przesiadką w Inowrocławiu dotarłam do celu! Tam poznałam na żywo te Panie!

Zuzia, ja i Milena….

Trzy matki, które poznały się dzięki podobnym terminom porodów, które mimo przeciwności losu zawsze się wspierają o każdej porze dnia i nocy. Każda z nas jest inna, ma swoje indywidualne cechy, łączą nas nie tylko dzieci. Pasja do bloga, problemy i zaufanie.

Wyobrażenia miałam różne. Zuzia okazała się ciepłą, przyjazną i wesołą kobietą, Kamilek przeuroczym niebieskookim bobaskiem, którego uśmiech poprawia dzień nawet gdy jesteś w dołku.
Milenka zaś lekko szalona, wesoła, brązowowłosa piękność, dzięki której na pewno nie będziesz się nudzić.

Wiele przeciwności nas spotkało. Jednak pokora i magnetyzm jednak nas przyciągnął do siebie. Miło spędzony czas, nawet zmęczenie podróżą odeszło na dalszy plan. Wiem, że gdzieś tam ,,daleko”, jest ktoś kto nie odepchnie, przywita z otwartymi rękoma, przytuli i powie płacz jeśli tego potrzebujesz a ja cię wysłucham.

Co prawda nie mieliśmy żadnej szalonej przygody przypominającej te ze szklanego ekranu telewizorów, ale te spotkanie przypieczętowało naszą przyjaźń, dało nam pełne zaufanie do siebie. Mam nadzieję że spotkamy się jeszcze nie raz. Chciałabym poznać Majeczkę- córeczkę Mileny, przedstawić im Olafka oraz by moje starsze Skarby mogły zaprzyjaźnić się z Filipkiem-synkiem Zuzi. Może i nasi mężowie znajdą wspólne tematy?

Życzę wszystkim, aby takie przyjaciółki gościły w Waszym życiu. A może już poznaliście tego kogoś, komu możecie zaufać, kto sprawił że zaczęliście na nowo wierzyć w przyjaźń? Koniecznie dajcie znać i czekam na Wasze opowieści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *